Oto Shoplar

Türkiye genelindeki 1700’ü aşkın satış noktasına 2000’in üzerindeki çeşidimizle hizmet vermekteyiz.

Akaryakıt İstasyonları

1995 yılı sonlarına doğru aldığımız kararla akaryakıt istasyonları projesine girme kararı aldık.1996 yılında SHELL “Select” projesine başladık.Shell’in desteğini de alarak Hollanda’daki merkezde ‘mercandising’(ürün sunum yönetimi) eğitimi aldık.Projedeki ilk senenin sonunda en çok kazandıran 3. firma olduk.Bu atılımı Türkpetrol,Petrol Ofisi ve Opet projeleri izledi. 2011 yılında istasyonlara özel kozmetik ürünleri ve sarf malzemeleri tedariğine başladık.

İhracat

1990’lı yılların sonlarına doğru ihracatta da önemli hamleler yaptık. Özellikle yurtdışı kurumsal şirketlerle yaptığımız projeler ihracatımızın gelişmesini sağladı. Daha sonrasında, gerek AUTOMIX ve diğer markalarımızla, gerekse müşterilerimize özel markalarla devam ettik. 2018 yılında Avrupa’daki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için İSPANYA ofisimizi açtık. Katıldığımız fuarlar sayesinde de iyi işbirlikleri kurduk ve kurmaya devam edeceğiz.

Daha güçlü bir Türkiye için…

Zincir Mağazalar

Uluslar arası zincir marketler ile yaptığımız başarılı çalışmalar ulusal zincir marketlerinde dikkati çekmesinden dolayı "private label" gibi farklı alternatif kanallara da girmemizi kolaylaştırdı.


Başarılı ve öncü ürün yelpazemiz, kırtasiye kanalında, boyalı market zincirlerinde, gıda marketlerinde, alternatif satış yapan zincir marketlerde de bulunmamızı sağlamıştır.